piątek, 12 lutego 2016

WALENTYNKOWE PROPOZYCJE

Popularna data 14go lutego to dla jednych dzień jak co dzień, a dla innych, z kolei, wyjątkowa okazja do świętowania, niecodziennych zajęć. Pierwszy MIT, który przewija się chyba co roku i każdy go słyszał, może nawet sam tak twierdzi, to ten, że "walentynki uwielbiają tylko ci w związku". Otóż mogę śmiało temu zaprzeczyć, na własnym przykładzie. Sama jestem w związku i od trzech lat wciąż uważam, że walentynki to bzdura. Nie uważam, żeby ten dzień był szczególnie wyjątkowy. "Kocham Cię" i wszystkie inne czułości okazujemy sobie przez cały rok, a nie tylko 14go lutego. Dobra... czyli obchodzenie walentynek jest bezsensu? - NIE! Jeżeli obydwie osoby mają ochotę uczcić ten dzień, spędzić go w wyjątkowej atmosferze to czemu nie? Tylko nie róbcie tego z tradycji, po prostu cieszcie się sobą! Natomiast pamiętajcie, żeby nie być idealnym partnerem tylko w walentynki. Jak miło będzie drugiej połówce, gdy zrobicie jej niespodziankę w jakiś inny dzień, bez okazji. Nie zapominajcie o czułości, miłości i różnego rodzaju "świętowaniu" w inne dni.

Tymczasem dla zwolenników lutowego święta przygotowałam kilka propozycji na spędzenie tego dnia. Od razu mówię, że nei jestem zwolenniczką kupowania sobie kubeczków w serduszka i poduszeczek z napisem 'I love you', zatem takie propozycje tutaj się nie pojawią. Skoro już chcecie wyjątkowo spędzić dzień/noc/wieczór walentynkowy proponuję Wam:
  • KOLACJĘ - w domu lub w eleganckiej restauracji. Możecie zaplanować wszystko razem lub zróbcie drugiej połówce niespodziankę. Ubierzcie się wytwornie, niech będą róże i zero pośpiechu. Resztę wieczoru z pewnością ustalicie sami. ;)
  • WYPAD DO SPA - mnóstwo hoteli typu WELLNES&SPA oferuje wiele walentynkowych ofert "dla dwojga". Wybierzcie którąś ofertę. Masaż relaksujący lub masaż z użyciem olejków eterycznych wspaniale pobudzi Wasze zmysły i sprawi, że wszystkie problemy odlecą. A jeśli nie masaże to po prostu zawierające się w ofercie sauny i kompleks basenów. Wspaniały sposób łączący zdrowie i relaks dla zakochanych.
     
  • KINO - wiele filmów romantycznych (i nie tylko) jest w repertuarach kin. Możecie wybrać coś dla siebie. Choć to skromny sposób na walentynki, na pewno będziecie się razem dobrze bawić. Wspaniale byłoby połączyć wypad do kina, na przykład z późniejszą kolacją. :)
  • WEEKENDOWY WYJAZD - w tym roku walentynki wypadają w niedzielę. Dlaczego zatem nie pojechać gdzieś za miasto? Taki trzy- lub dwudniowy wyjazd można sobie świetnie zorganizować. Pozwiedzacie nowe miejsca, spędzicie razem czas i na pewno chwila na romantyzm też się znajdzie.

  • W DOMU również można świetnie spędzić walentynki. Możecie połączyć wszystkie te opcje. Zjedzcie kolację, oglądnijcie dobry film, zróbcie domowe SPA - świece, masaż, co tylko chcecie. Ten sposób gwarantuje Wam swobodę. ;)

Kochani życzę Wam udanych walentynek i miłości nie tylko w ten dzień. Pamiętajcie o sobie na co dzień. Walentynki to przecież tylko pretekst. Dlaczego w takim razie nie zaleźć pretekstów w inne dni? Napiszcie też jak spędzacie walentynki i co o nich myślicie? ;)
Pozdrawiam, M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz